keyboard_arrow_up
XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Prelegenci XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

XX SAMORZĄDOWE FORUM KAPITAŁU I FINANSÓW

Adamów Paweł

Adamów Paweł

Zastępca Prezydenta Konina
Aleksiejczuk Agnieszka

Aleksiejczuk Agnieszka

Dyrektor departamentu Społeczeństwa Informacyjnego, Podlaski Urząd Marszałkowski
Avatar

Andruszkiewicz Iwona

Zastępca Dyrektora Wydziału Nadzoru Prawnego Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach
Katarzyna Andrzan

Andrzan Katarzyna

Zastępca Dyrektora Biura Planowania Budżetowego, UM Warszawa
Dorota Bąbiak-Kowalska

Bąbiak-Kowalska Dorota

Zastępca dyrektora, Biuro Unii Metropolii Polskich
Badura Ewelina

Badura Ewelina

Radca prawny, doktor nauk prawnych, ekonomista
Mariusz Banach

Banach Mariusz

Wiceprezydent Lublina ds. Oświaty i Wychowania
Avatar

Bartoszewicz Bartosz

Wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia

Batkowski Rafał

Ekspert Agencji UE ds. szkolenia Policji – CEPOL
Maria Jolanta Batycka-Wąsik

Batycka-Wąsik Jolanta Maria

Wójt Gminy Lesznowola
Bednarski Mariusz

Bednarski Mariusz

Ekspert KIKE
Robert Bednarski

Bednarski Robert

Z-ca Dyr. Wydziału Promocji Miasta i Turystyki ds. Smart City
Avatar

Bieńkowski Mateusz

Wydział Kolei Metropolitalnej w Departamencie Komunikacji i Transportu GZM
Avatar

Birr Barbara

Pomorskie Biuro Planowania Regionalnego
Avatar

Biskupski Krzysztof

Przewodniczący Rady Miejskiej w Pruszkowie
Avatar

Biskupski Maciej

Przewodniczący Rady Miasta Katowice
Avatar

Błażek Szymon

Członek zarządu ds Inwestycyjnych, Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych, UM Poznań
Bobrek Iwona

Bobrek Iwona

Dyrektor Biura Budżetu, Urząd Miasta Szczecin
Waldemar Bojarun

Bojarun Waldemar

Zastępca Prezydenta Katowic
Avatar

Borek Marcin

Dyrektor Departamentu Inwestycji Samorządowych, Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Borys Adam

Key Account Manager Commercial Professional Hygiene Sales EC

Bradecki Tomasz

Prodziekan Politechniki Śląskiej, Wydział Architektury

Bramska Anna

Radca w Departamencie Zarządzania Danymi, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Michał Braun

Braun Michał

Radny Miasta Kielce
Avatar

Brodziak-Cisak Anna

Sekretarz Gminy Wołów
Jacek Brygman

Brygman Jacek

Wójt Gminy Cekcyn
Avatar

Brzeżański Marek

Kierownik Katedry Pojazdów Samochodowych Politechniki Krakowskiej
Avatar

Buller Leszek Jan

Dyrektor Centrum Projektów Europejskich
Mateusz Cebula

Cebula Mateusz

Radny Rady Miejskiej w Dębicy

Cendrowska Barbara

Dyrektor Biura Klientów Strategicznych Sektora Publicznego, PeKaO SA
Prezydent Sosnowca

Chęciński Arkadiusz

Prezydent Sosnowca
Avatar

Chrząstek-Bar Łucja

Dyrektor Zespołu Szkół, Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim
Avatar

Chymkowski Tomasz

Burmistrz Brześcia Kujawskiego
Cichocki Przemysław

Cichocki Przemysław

Radny Powiatu Legionowskiego, Członek Zarządu Powiatu

Cichy Grzegorz

Burmistrz Proszowic, Prezes Unii Miasteczek Polskich
Małgorzata Ciechomska

Ciechomska Małgorzata

Dyrektor odpowiedzialna za Smart City w Orange Polska
Avatar

Ciecierski Artur

Burmistrz Zakroczymia
Dariusz Cieślak

Cieślak Dariusz

Wójt Gminy Sędziejowice

Ciupa Szymon

Ekspert ds. Smart City i geoinformacji

Cudny Karol

Kierownik Zespołu Informatyzacji Oświaty, Biuro Edukacji Urząd Miasta st. Warszawy
Avatar

Cunha Amaral Vasco

Senior Loan Officer - Public Sector – Poland and Baltic States, Europejski Bank Inwestycyjny
Magdalena Czapliska

Czaplińska Magdalena

Radca prawny
Czepczyński Artur

Czepczyński Artur

Właściciel i Prezes Zarządu ABC-Czepczyński oraz Simple Way
Avatar

Danilecka-Wojewódzka Krystyna

Prezydent Miasta Słupska
Andrzej Dec

Dec Andrzej

Przewodniczący Rady Miasta Reszowa
Jarosław Delewski

Delewski Jarosław

Dyrektor Departamentu Edukacji, Urząd Miejski Wrocławia
Denkiewicz Mariusz

Denkiewicz Mariusz

Dyrektor Biura Strukturyzacji Finansowania w Departamencie Sektora Samorządowego, Bank Gospodarstwa Krajowego
Bożena Derda

Derda Bożena

Certyfikowany Audytor Wewnętrzny CGAP

Dinges Wojciech

Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Transportu, Metropolia GZM

Dmowski Marcin

Zastępca Burmistrza Świdnika

Domański Marcin

Zastępca Dyrektora Departamentu Komunikacji i Transportu Górnośląska-Zagłębiowskiej Metropolii
Dominiak Bartosz

Dominiak Bartosz

Zastępca burmistrza, Urząd Dzielnicy Ursynów

Drobniak Adam

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Avatar

Drozd Grzegorz

Z-ca Kierownika Oddziału Nadzoru, Dolnośląski Urząd Wojewódzki

Dwornik Bartłomiej

Specjalista ds. komunikacji, Ogólnopolski Operator Oświaty
Avatar

Dziak-Czekan Szymon Piotr

Prezes Stowarzyszenia Polski Recykling
Mariusz Dzieciątko

Dzieciątko Mariusz

Chief Digital Officer, COIG
Marcin Dzięgielewski

Dzięgielewski Marcin

Kierownik zespołu ds. opodatkowania działalności zagranicznej Grupy PZU
Avatar

Dziekoński Olgierd

Architekt, urbanista (m.in. były Wiceminister Rozwoju Regionalnego i Budownictwa i Wiceminister Infrastruktury)
Mariusz Filipek

Filipek Mariusz

Radca prawny, wspólnik zarządzający, Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński

Fisiak Michał

Dyrektor Departamentu Finansów Publicznych, UM Łódź
Fornalczyk Maciej

Fornalczyk Maciej

Partner Założyciel, Comper Fornalczyk & Wspólnicy sp. j.
Avatar

Frischmann Tomasz

Burmistrz Oławy
Gawłowski Robert

Gawłowski Robert

prof. Wyższej Szkoły Bankowej
Gierek Łukasz

Gierek Łukasz

Nauczyciel przedmiotów informatycznych, Zespół Szkół Technicznych w Radomiu
Sylwia Gołaś-Olszak

Gołaś-Olszak Sylwia

Dyrektor Rynku Administracji Publicznej oraz rynku Ochrony Zdrowia, Wolters Kluwer Polska
Mariusz Gołaszewski

Gołaszewski Mariusz

Prezes Zarządu Aesco Group
Jarosław Górczyński

Górczyński Jarosław

Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego

Górny Łukasz

Dyrektor Departamentu Rozwoju, EIB SA
Mateusz Górski

Górski Mateusz

Prawnik, Redaktor w PST Wspólnota
Anna Gos

Gos Anna

Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Avatar

Gospodarek Paweł

Z-ca wójta, UG Wólka
Katarzyna Gospodarowicz

Gospodarowicz Katarzyna

Partner, radca prawny, Immigration Lawyer, LL.M. German and Polish Law w SDZLEGAL SCHINDHELM

Greszta Małgorzata

Partner Zarządzająca , CSR Consulting
Avatar

Grobelny Ryszard

Ekspert, Związek Miast Polskich

Grytner Adam

Prezes Zarządu, ABC Pro Sp. z o.o.
Paweł Grzybowski

Grzybowski Paweł

Doktor nauk prawnych, prawnik w Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k. w Poznaniu
Grzegorz Hajduk

Hajduk Grzegorz

Profesor w Katedrze Marketingu i Przedsiębiorczości, Uniwersytet Rzeszowski
Hajduk Sandra

Hajduk Sandra

Rzecznik prasowy, UM Katowice

Hantkiewicz-Lejman Aleksandra

Wydział Zrównoważonej Mobilności w Departamencie Komunikacji i Transportu GZM

Hoppe Łukasz

Członek Zarządu i Dyrektor Departamentu Data Mining w firmie COIG S.A. w Katowicach

Hordyńska Małgorzata

Wykładowca Wydziału Inżynierii Materiałowej w Katowicach, Politechnika Śląska
Avatar

Hordyński Ryszard

Dyrektor ds. strategii i komunikacji, Huawei
Avatar

Hudzik Kazimierz

Sekretarz, Urząd Gminy Kleszczów
Piotr Husejko

Husejko Piotr

Skarbnik Miasta Poznania

Izdebska Małgorzata

Sekretarz Gminy Wołomin

Jakubiec Przemysław

Devices Partner Solution Sales Lead at Microsoft
Avatar

Jakubowski Kasper

Edukator przyrodniczy, architekt krajobrazu, Czwarta Przyroda
Avatar

Jakubowski Marcin

Burmistrz Mińska Mazowieckiego

Janas Karol

Kierownik Obserwatorium Polityki Miejskiej IRMiR
Marcin Janik

Janik Marcin

Przewodniczący Rady Miasta Ustroń

Jaszczyk Karolina

Dyrektor Biura Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego

Jaworski Paweł

Urbanista, twórca autorskiej metody urbanistyki eksperymentalnej łączącej badania, projektowanie i partycypację
Jęcek Radosław

Jęcek Radosław

Burmistrz Karpacza
Antoni J. Jeżowski

Jeżowski Antoni

Ekspert, Instytut Badań w Oświacie

Jochemczyk Magdalena

Wydział Zrównoważonej Mobilności w Departamencie Komunikacji i Transportu GZM
Tomasz Kacprzak

Kacprzak Tomasz

Dyrektor ds. Gospodarki Odpadami, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Łódź

Kaczmarczyk Theodor

Prezes MOD21, ErbudGrupa ERBUD

Kamińska Danuta

Wiceprzewodnicząca Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Karolczak Kazimierz

Karolczak Kazimierz

Przewodniczący zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Karolewska Iwona

Sekretarz Powiatu Świeckiego odpowiedzialna za kontakt z mediami, radna Rady Miejskiej w Świeciu
Kern Małgorzata

Kern Małgorzata

Skarbnik Chorzowa
Maciej Kiełbus

Kiełbus Maciej

Partner współkierujący Działem Prawa Administracyjnego Kancelarii Prawnej Dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu
Avatar

Kirejczyk Wojciech

Dyrektor Biura Programu „Niepodległa”
Katarzyna Klimaszewska

Klimaszewska Katarzyna

Dyrektor Centrum Sportu w Raszynie

Kluge Przemysław

Ekspert oświatowy
Knap Renata

Knap Renata

Prezes, SIM Stalowa Wola

Kolat Andrzej

Dyrektor Departamentu Strategii i Polityki Przestrzennej Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Kołakowski Damian

Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Środowiska, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Konarski Łukasz

Konarski Łukasz

Prezydent Zawiercia

Kopacz Piotr

Kierownik Projektu Budownictwo efektywne energetycznie i procesowo, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami NCBR
Kopański Maciej

Kopański Maciej

Investment Director, Baltcap
Korfel-Jasińska Anna

Korfel-Jasińska Anna

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki
Avatar

Kos Monika

Radca Biura Kontroli i Audytu, Ministerstwo Finansów
Avatar

Kosiedowski Łukasz

Zastępca Dyrektora Zespołu Prawa Administracyjnego i Gospodarczego, Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich
Avatar

Kosiński Krzysztof

Prezydent Ciechanowa
Kośmider Bogusław

Kośmider Bogusław

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Obsługi Mieszkańców
Kosztyła Piotr

Kosztyła Piotr

Przewodniczący Rady Miejskiej w Żorach
Avatar

Kowalik Ewa

Zastępca Burmistrza Polkowic, Urząd Miasta Polkowice
Radosław Kozal

Kozal Radosław

Trener, WLSB MEDIA
Kozłowska Stanisława

Kozłowska Stanisława

Skarbnik Białegostoku
Krajewski Mateusz

Krajewski Mateusz

Prezes Zarządu, Ogólnopolski Operator Oświaty
Avatar

Krawczuk Katarzyna

Dyrektor Biura Kontroli i Audytu, Ministerstwo Finansów
Avatar

Król Janusz

Redaktor naczelny "Wspólnoty"
Kryś Marta

Kryś Marta

Dyrektor, Centrum 3.0 - Gliwicki Ośrodek Działań Społecznych
Krzakowski Tadeusz

Krzakowski Tadeusz

Prezydent Legnicy

Krzemiński Krzysztof

Burmistrz Redy
Krześnicki Ireneusz

Krześnicki Ireneusz

Sekretarz, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Dominik Krzysztofowicz

Krzysztofowicz Dominik

Kierownik działu prawnego Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”
Grzegorz Piotr Kubalski

Kubalski Grzegorz

Zastępca Dyrektora Biura, Związek Powiatów Polskich

Kuczera Piotr

Prezydent Miasta Rybnika
Avatar

Kulak Jerzy

Burmistrz Gostynia

Kurzyca Piotr

Współwłaściciel AKCES Edukacja, Prezes Fundacji ALE Nauczanie
Kuś Izabela

Kuś Izabela

Skarbnik Miasta, Urząd Miasta Gdańsk

Kwieciński Jerzy

Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzoruje Pion Bankowości Korporacyjnej, Rynków i Bankowości Inwestycyjnej

Kwitek Grzegorz

Członek zarządu Górnośląska-Zagłębiowskiej Metropolii

Lange Danuta

Skarbnik Miasta Katowice
Lenczyk-Woroniecka Katarzyna

Lenczyk-Woroniecka Katarzyna

Członek Zarządu, IIA Polska
Leśny Marcin

Leśny Marcin

Radca prawny, doktor nauk prawnych, wspólnik zarządzający w Kancelarii Prawnej Leśny i Wspólnicy sp.k.

Lewandowski Tomasz

Prezes Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Poznania ds. Mieszkalnictwa Miejskiego

Lipka Robert

Dyrektor Departamentu Audytu i Kontroli, Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Avatar

Lipski Marek

Ekspert, PIIT
Liżewski Michał

Liżewski Michał

Adwokat, LEGALLY.SMART Latymowicz, Liżewski, Rozbicka-Cieślińska, Tkaczyk
Avatar

Łapsa Krzysztof

Dyrektor, Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu

Maciejczak Renata

Koordynator Projektów, Wydawnictwo C.H.Beck

Madejczyk Mariusz

Dyrektor Oddziału NASK w Białymstoku

Magryś Witold

Dyrektor Biura Śląskiego Związku Gmin i Powiatów
Majewski Zdzisław

Majewski Zdzisław

Prezes Zarządu Municipium S.A.

Marchewka Marcin

Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej, Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Materek Marek

Prezydent Starachowic

Matuszewska-Mikołajczyk Magda

Dyrektor Strategiczny Rynku Administracja, Wolters Kluwer Polska
Mejszutowicz Dariusz

Mejszutowicz Dariusz

Wicedyrektor Dział Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych
Mendyk Bartosz

Mendyk Bartosz

Doktor Nauk Prawnych
Avatar

Michalowski Piotr

Acting Head of Division, Public Sector – Poland and Baltic States, Europejski Bank Inwestycyjny
Avatar

Michalska Barbara

Dyrektor ds. Edukacji, Microsoft

Michalski Tomasz

Zarządzający Centrum Logistycznym Amazon w Gliwicach

Mieczkowska Anna

Prezydent Miasta Kołobrzeg

Mikołajczyk Michał

Wiceprezes Polskiego Czerwonego Krzyża, REKOPOL Organizacja Odzysku Opakowań, ekspert merytoryczny Agendy 2030 w kontekście budowania partnerstw
Miksa Waldemar

Miksa Waldemar

Prezes Yellow House of English

Milczyński Mateusz

Agencja Promocji Zieleni sp. z o.o.
Avatar

Mondraszek Małgorzata

Naczelnik Wydziału Funduszy Europejskich, UM Katowice
Moskal-Słaniewska Beata

Moskal-Słaniewska Beata

Prezydent Miasta Świdnica

Mysiorski Bartosz

Prezes Zarządu, Centrum Partnerstwa Publiczno-Prywatnego
Avatar

Nasuta Joanna

Główny Specjalista ds Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, Żory
Nowak Maciej

Nowak Maciej

Radca prawny, kierownik Katedry Nieruchomości na Wydziale Ekonomicznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie"

Nowakowski Andrzej

Prezydent Miasta Płocka

Obrębski Mirosław

Dyrektor, Zespół Administracji Szkół i Przedszkoli w Olsztynku
Okarmus Małgorzata

Okarmus Małgorzata

Skarbnik Miasta Krakowa
Oko Jacek

Oko Jacek

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Olesiński Janusz

Prezes Zarządu TBS Katowice

Orłowski Jacek

Kierownik Działu Współpracy z Podmiotami Otoczenia EZD Kierownik Działu Komunikacji i Kompetencji EZD Wicedyrektor programu GovTech, NASK
Avatar

Osowski Szymon

Prezes Zarządu, Dyrektor ds. strategicznych postępowań sądowych i edukacji prawnej, Sieć Obywatelska Watchdog Polska
Paliga Elżbieta

Paliga Elżbieta

Kierownik Biura Audytu Wewnętrznego w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej
Paszkowska Natalia

Paszkowska Natalia

Architektka
Alicja Pawelec

Pawelec Alicja

Zakład Hydrobiologii, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, ekspertka WWF
Pawlak Bartłomiej

Pawlak Bartłomiej

Wiceprezes Zarządu, Polski Fundusz Rozwoju SA

Pawłowska Beata

Skarbnik Starachowic
Avatar

Plebańska Marlena

Apple

Płoński Szymon

Ekspert Koordynator Zespołu w ARP S.A. i Dyrektor Strategii Dolnośląskie Doliny Wodorowej
Pochopień Grzegorz

Pochopień Grzegorz

OMNIA
Podgórski Marcin

Podgórski Marcin

Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Pokora Konrad

Pokora Konrad

Prezydent Zduńskiej Woli
Avatar

Polak Piotr

Koordynator Unii Metropolii Polskich
Polakiewicz Wojciech

Polakiewicz Wojciech

Audytor Wewnętrzny z certyfikatem CGAP

Porębski Tomasz

Dyrektor Biura Prezydenta Miasta, Urząd Miejski w Starachowicach

Potrząsaj Katarzyna

Kierujący Zespołem Audytu Wewnętrznego, UM Wrocław
Avatar

Protas Jacek

Poseł, Sejm RP
Avatar

Prowadzisz Katarzyna

Członek Krajowej Izby Odwoławczej

Przybylska Joanna

Audytor Wewnętrzny CGAP

Przybylski Tymoteusz

Dyrektor w Centrum Usług Informatycznych we Wrocławiu
Pudło-Żylińska Dorota

Pudło-Żylińska Dorota

Skarbnik Szczecina
Avatar

Racięcki Wojciech

Dyrektor Działu Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Avatar

Rogalińska Dominika

Dyrektor Departamentu Badań Przestrzennych i Środowiska, Główny Urząd Statystyczny
Różowicz Konrad

Różowicz Konrad

Prawnik, Partner kierujący Działem Prawa Zamówień Publicznych w Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k., specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych
Avatar

Rucińska Dagmara

Prezes, Niezależny Związek Zawodowy Oświata Polska, Radna Gminy Piaski
Rybicki Piotr

Rybicki Piotr

Biegły rewident, ekspert corporate governance

Rydlewska Katarzyna

Zastępca dyrektora biura Projektów Strategicznych, EIB SA
Sakowska Marlena

Sakowska-Baryła Marlena

Radca prawny, partner w Sakowska–Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p.

Shaw Joanna

Project Director PPP Poland, HOCHTIEF PPP Solutions

Sierak Jacek

Specjalista w zakresie finansów samorządowych, finansów publicznych, oceny efektywności projektów inwestycyjnych
Avatar

Sierszeń Dariusz

Zastępca Komendanta ds. Komunalnych, Straż Miejska w Katowicach
Siodmok Henryk

Siodmok Henryk

Prezes Zarządu, Mo-BRUK

Sitek Sławomir

Pracownik naukowy, Uniwersytet Śląski
Skoczylas Tomasz

Skoczylas Tomasz

Dyrektor Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab
Skorupski Grzegorz

Skorupski Grzegorz

Zastępca Burmistrza Gostynia
Skowron Marcin

Skowron Marcin

Radca Generalny, Urząd Zamówień Publicznych

Skwarczyński Mariusz

Kierownik projektu „Wentylacja dla szkół i domów”, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Piotr Ślęzak

Ślęzak Piotr

Ekspert ds. Robotyzacji, ForProgress
Śliwiński Michał

Śliwiński Michał

Zastępca Dyrektora Działu Handlowego AKCES Edukacja
Solska-Kuchciak Elżbieta

Solska-Kuchciak Elżbieta

Naczelnik Wydziału Kontroli i Audytu w Urzędzie Miasta Katowice
Sowa Joanna

Sowa Joanna

Skarbnik Gminy Pszów
Avatar

Sowada Łukasz

Przewodniczący Rady Miejskiej w Opolu
Spirydowicz Agnieszka

Spirydowicz Agnieszka

Prezes, Zgorzelecki Klaster Energii
Staniszewska Marzena

Staniszewska Marzena

Wiceprezes IIA Polska

Stępkowski Kamil

Rzecznik prasowy, UM Legionowo
Stobnicka Izabela

Stobnicka Izabela

Certyfikowany Audytor Wewnętrzny CIA oraz CGAP

Szczepaniak Sylwester

Koordynator ds. społeczeństwa informacyjnego i smart city, Biuro Unii Metropolii Polskich

Szczepański Marek

Dyrektor Departamentu Programów Publicznych i Projektów Unijnych, Bank Ochrony Środowiska S.A.
Szewczyk Piotr

Szewczyk Piotr

Z-ca Dyrektora Związku Komunalnego Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina", Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych "Orli Staw"
Szlachetka Jarosław

Szlachetka Jarosław

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice

Szmajda Paweł

Business Development Manager, COMARCH
Avatar

Szpaderska Aneta

Dyrektor Biura Prezydenta Miasta i Dialogu Obywatelskiego w Urzędzie Miasta Olsztyna
Sztando Andrzej

Sztando Andrzej

Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalista ds. strategii rozwoju jednostek samorządu terytorialnego i promotor nowoczesnego, publicznego zarządzania strategicznego

Tetmajer Vargas Aldo

Koordynator Krajowego Punktu URBACT, Związek Miast Polskich

Tiainen Kati

Director, Education Devices, Europe, Microsoft
Avatar

Tomaszewski Grzegorz

Zastępca Dyrektora Biura Przygotowania i Realizacji Inwestycji, PFR Nieruchomości
Avatar

Tomaszewski Piotr

Skarbnik Bydgoszczy

Tomaszewski Włodzimierz

Minister – członek Rady Ministrów

Tront Sławomir

Dyrektor d/s planowania przestrzennego w P.A.NOVA S.A.
Tworzydło Dariusz

Tworzydło Dariusz

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego
Ubych Jakub

Ubych Jakub

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni
Avatar

Ungier-Lambrecht Aleksandra

Dyrektor Biura Projektów – Rozwoju Kompetencji Cyfrowych, Centrum Projektów Polska Cyfrowa

Urban Marcin

Skarbnik Wrocławia
Avatar

Uściński Piotr

Sekretarz Stanu, Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Avatar

Ustrobiński Marek

Prezes, Rzeszowskie MPWiK
Renata Walterbach-Wywrocka

Walterbach-Wywrocka Renata

Ministerstwo Infrastruktury
Avatar

Wasilewski Andrzej

Specjalista ds. weryfikacji i rozliczania dotacji oświatowej, Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie

Węglarz Bartłomiej

Główny Konsultant ds. Systemów Teleinformatycznych z Centrum Obsługi Informatycznej, Kierownik Portfela Projektów „Smart City”", UM Kraków

Wesołowska Olga

Właściciel RosaPool
Avatar

Wichnowski Tobiasz

Zastępca Dyrektora ds. Informacji Przestrzennej i Doradztwa, Wydział Urbanistyki i Architektury, Urząd Miasta Poznania
Wilk Bartosz

Wilk Bartosz

dr nauk prawnych, radca prawny, Uniwersytet Warszawski
Winter Piotr

Winter Piotr

Prezes Zarządu, MWC Sp. z o.o. eSesja
Wiśniowski Jacek

Wiśniowski Jacek

Burmistrz Lidzbarka Warmińskiego, Przewodniczący Zgromadzenia Związku Gmin Warmińsko-Mazurskich
Wojciński Mariusz

Wojciński Mariusz

Zdobywca Global Teacher Award 2021, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Inowrocławiu
Wojsyk Kajetan

Wojsyk Kajetan

Ekspert ds. jakości danych w e-administracji
Avatar

Wojtkowiak Marcin

Wójt Gminy Czerwonak
Krzysztof Jakub Wójtowicz

Wójtowicz Jakub Krzysztof

Burmistrz Skały
Avatar

Wons-Kleta Joanna

Wójt Gminy Pawonków
Avatar

Wrana Krzysztof

Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
Wróbel Augustyn

Wróbel Augustyn

Adwokat, WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr sp. k.
Zabierowska Iwona Lilianna

Zabierowska Iwona Lilianna

Nauczyciel - konsultant, Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu

Zajączkowski Grzegorz

Lider Cyfryzacji Komisji Europejskiej (Digital Champion for Poland)
Avatar

Zawadzka Anna

Skarbnik Miasta Wołów
Avatar

Zaworski Michał

Dyplomowany audytor wewnętrzny sektora publicznego (CGAP), certyfikowany audytor wewnętrzny Ministerstwa Finansów (1678/2005)
Avatar

Zemanek Janusz

Wójt Gminy Wilkowice
Avatar

Zięba Beata

Kierownik audytu w Komendzie Głównej Straży Granicznej, członek Komitetu audytu MON
projekt i wykonanie Interactive Technology