keyboard_arrow_up
XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Prelegent XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

dr inż. Łucja Chrzęstek-Bar

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nakle Śląskim, jedynej szkoły w aglomeracji śląskiej prowadzonej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, kształcącej w kierunkach rolniczych. Długoletni społecznik, współzałożyciel i prezes Stowarzyszenia Aiuto, Ambasador Kobiet Aktywnych na terenie Śląska. Doktor nauk o zarzadzaniu i jakości. Absolwentka studiów jednostopniowych, dziennych na Politechnice Śląskiej na Wydziale Chemicznym. Nauczyciel dyplomowany o wszechstronnym wykształceniu. Między innymi ukończyła Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie – studia podyplomowe „Fizyka z elementami informatyki” i „Matematyka z elementami informatyki” czy Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia podyplomowe „Oligofrenopedagogika”. Jest również absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie – studia podyplomowe „ Doradztwo zawodowe” oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno – Menedżerskiej w Gnieźnie Milenium – studia podyplomowe „Organizacja i Zarządzanie-Menedżer w Oświacie ”.

Wyróżniona nagrodami: Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za szczególne osiągnięcia edukacyjne, odznaką „ Zasłużony dla Rolnictwa”, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz srebrnym medalem ,,Za zasługi dla pożarnictwa”. Jako sprawny menedżer z sukcesem poszerzyła swoje kompetencje kończąc w ostatnim czasie studia na poziomie Master of Business Administration na Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Przewodnicząca Rady Miasta Zabrze, Radna trzech kadencji. Reprezentuje Klub Skuteczni dla Zabrza, Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzaty Mańki-Szulik, Prezydenta Zabrza od 2006 roku.

projekt i wykonanie Interactive Technology