Adam Gephard
Specjalista ds. kredytów, odpowiedzialny za projekty inwestycyjne w Polsce
Adam Grytner
Prezes Zarządu, ABC Pro sp. z o.o.
Adrian Szymura
Radny Dzielnicy Koszutka
Agata Kemona
Dyrektor Departamentu Zarządzania Kadrami i Urzędem w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej
Agnieszka Dylewska
Skarbnik, Urząd Miejski w Gliwicach
Agnieszka Starczewska
Dyrektor Biura Finansowania Inwestycji w Departamencie Programów Europejskich, BGK
Alina Koźińska-Bałdyga
Prezes, Federacja Inicjatyw Oświatowych
Alina Pogoda
Specjalistka ds. sprawiedliwej transformacji
Alina Wadoń
Prezes Zarządu, SIM Śląsk
Andrzej Dec
Przewodniczący Rady Miasta Rzeszów
Andrzej Konieczny
Sekretarz, Gmina Piaski
Andrzej Nowakowski
Prezydent Miasta Płocka
Andrzej Ostrowski
Dyrektor Zarządu Mienia Komunalnego w Białymstoku
Andrzej Porawski
Dyrektor biura, Związek Miast Polskich
Andrzej Sidor
Głowny Analityk ds. cyberbezpieczeństwa, Urząd Miasta Krakowa
Aneta Korycińska
Polonistka, "Baba od polskiego"
Aneta Więcka
Kierownik projektu, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami, NCBR
Anna Brodziak-Cisak
Sekretarz, Gmina Wołów
Anna Korfel-Jasińska
Zastępca Prezydenta Krakowa ds. oświaty
Anna Ratkowska
Dyrektor produktów katalogowych, MMCITE
Anna Staśkiewicz
Skarbnik Miasta Olsztyna
Anna Zawadzka
Skarbnik, Urząd Miejski w Wołowie
Arkadiusz Borek
Prezes, Instytut Gospodarki Nieruchomościami
Arkadiusz Ptak
Burmistrz Pleszewa
Arkadiusz Wiśniewski
Prezydent Opola
Artur Tomasik
Prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A.
Artur Tusiński
Burmistrz Miasta Podkowa Leśna
Artur Wentland
Naczelnik Wydziału Kadr i Szkoleń Urzędu Miasta Gdyni
Artur Żymańczyk
Country Manager, Worldline Financial Services (Europe) S.A.
Barbara Ciemała
Audytorka wewnętrzna, audytorka śledcza, biegła sądowa z ekonomii śledczej, ekspert ds. bezpieczeństwa finansowego
Barbara Rzepkowska
Ekspert operacyjny, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami . NCBR
Barbara Sajnaj
Ekspert finansów publicznych
Bartłomiej Derski
Prawnik, ekonomista i dziennikach, Wysokie Napięcie
Bartosz Dominiak
Zastępca Burmistrza Dzielnicy Usynów m.st. Warszawy
Bartosz Klimas
Redaktor, PST "Wspólnota"
Bartosz Mendyk
Doktor Nauk Prawnych
Bartosz Mysiorski
Prezes Zarządu Fundacji Centrum PPP
Beata Pawłowska
Skarbnik, Urząd Miejski Starachowice
Beata Wiśniewska
Prezes Zarządu, Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.
Blanka Romanowska
Dyrektor, Departament Infrastruktury i Środowiska, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Błażej Buńkowski
Starosta, Powiat Moniecki
Dagmara Rucińska
Prezes, Niezależny Związek Zawodowy Oświata Polska, Radna Gminy Piaski
Damian Kołakowski
Zastępca Dyrektora Departamentu Infrastruktury i Środowiska, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Damian Nowakowski
Wicestarosta, Powiat Nyski
Daniel Głowacz
Dyrektor Departamentu Relacji z Otoczeniem PGNIG BioEvolution sp. z o.o. grupa Orlen
Daniel Putkiewicz
Burmistrz Piaseczna
Danuta Kamińska
Wiceprzewodnicząca Zarządu, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Danuta Lange
Skarbnik, Urząd Miasta Katowice
Daria Auguścik
Dyrektor ds. rozwoju biznesu e-commerce w polskim oddziale Mastercard Europe
Dariusz Maniak
Burmistrz, Miasto i Gmina Syców
Dariusz Mejszutowicz
Wicedyrektor Działu Rynku Pierwotnego, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie
Dariusz Witczak
Burmistrz, Urząd Miejski Kruszwica
Dariusz Witczak
Burmistrz Kruszwicy
Dominik Krzysztofowicz
Kierownik działu prawnego Municipium S.A.
Dorota Bąbiak-Kowalska
Dyrektor zarządzająca, Unia Metropolii Polskich
Dorota Cieślik
Zastępca Prezydenta Miasta Chełm
Dorota Zmarzlak
Wójt, Urząd Gminy Izabelin
dr Aleksander Sobolewski
Dyrektor, Instytut Technologii Paliw i Energii
dr Bartosz Piziak
Kierownik Laboratorium Innowacji Miejskich - Urban Lab w Instytucie Rozwoju Miast i Regionów
dr Ewelina Badura
Radca prawny, Katedra Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
dr Ewelina Skwierczyńska
Doradca podatkowy, specjalista współpracujący z Jednostkami Samorządu Terytorialnego
dr Gabriel Tobor
Burmistrz Miasta Radzionków
dr hab. Jacek Sierak
Profesor SGH, Katedra Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego
dr hab. Jarosław Flis
Zakład Badań nad Mediatyzacją, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
dr hab. Mariusz Ruszel
Prezes, Instytut Polityki Energetycznej
dr hab. Marlena Sakowska-Baryła
Radca prawny, partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelaria Radców Prawnych sp. z o.o.
dr hab. Piotr Sitniewski
Adiunkt w Katedrze Prawa Administracyjnego i Nauk o Bezpieczeństwie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
dr Halina Pomianowska
Dyrektor Wydziału Środowiska i Ekologii, Urząd Miasta Torunia
dr inż. Ewa Janczar
Radna m st. Warszawy
dr inż. Grzegorz Maśloch
Adiunkt w Katedrze Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego, SGH
dr inż. Jan Bondaruk
Zastępca Dyrektora ds. inżynierii środowiska, Główny Instytut Górnictwa-Państwowy Instytut Badawczy
dr inż. Krzysztof Krawiec
Pracownik naukowy Politechniki Śląskiej oraz kierownik Programu Zrównoważony Transport w Think Tanku WiseEuropa
dr inż. Łucja Chrzęstek-Bar
Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
dr Krzysztof Konopka
Prezes Polskiego Towarzystwa Ekspertów i Biegłych Sądowych
dr Krzysztof Witkowski
Burmistrz Miasta Koła
dr Marcin Gołębiowski
II Zastępca Prezydenta Miasta ds. społecznych
Dr Marcin Krupa
Prezydent Miasta Katowice
dr Mariusz Filipek
Adiunkt w Katedrze Postępowania Administracyjnego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie
dr Olga Napiontek
Uczestniczka prac nad Obywatelskim Paktem dla Edukacji, Fundacja Civis Polonus
dr Rafał Cieślak
Radca prawny, Kancelaria Cieślak
dr Sergiusz Trzeciak
Specjalista ds. marketingu politycznego
dr Tymoteusz Marzec
Koordynator ds. środowiska, Unia Metropolii Polskich
Edyta Żabczyńska
Dyrektorka ds. rozwoju oraz członkini zarządu Veolia term
Elżbieta Markowska
Dyrektor Magistratu, Urząd m st. Warszawa
Elżbieta Paliga
Kierownik - audytor wewnętrzny w publicznej uczelni wyższej
Elżbieta Rabenda
Ekspert Oświatowy
Elżbieta Solska-Kuchciak
Naczelnik Wydziału Audytu i Kontroli, Urząd Miasta Katowice
Ewa Całus
Pełnomocnniczka Prezydenta Miasta Krakowa ds. edukacji klimatycznej
Ewa Wierzgała
Dyrektorka Centrum Usług Wspólnych, Gmina Michałowice
Grażyna Burek
Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji i Sportu, Urząd Miasta Katowice
Grzegorz Cichy
Burmistrz Miasta i Gminy Proszowice, Prezes Unii Miasteczek Polskich
Grzegorz Kubalski
Zastępca Dyrektora Biura Związku Powiatów Polskich, Radny Powiatu Legionowskiego
Grzegorz Kwitek
Członek Zarządu, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Grzegorz Onichimowski
Ekspert Instytutu Obywatelskiego, współtwórca i długoletni prezes Towarowej Giełdy Energii
Henryk Borczyk
Wiceprzewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Henryk Siodmok
Prezes Zarządu, Mo-BRUK S.A.
Ilona Kotecka Fernandes
Szefowa sekcji kredytowej zajmujacej sie projektami inwestycyjnymi sektora publicznego w Polsce i Krajach Bałtyckich, Europejski Bank Inwestycyjny
Ireneusz Krześnicki
Sekretarz, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Iwona Mąkolska-Frankowska
Naczelnik, wydział ds. europejskich i planowania rozwoju, Urząd Miasta Opola
Izabela Grzegorczyk
Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Transakcyjnych i Polityki Cenowej, PKO Bank Polski
Izabela Kuś
Skarbnik Miasta Gdańska
Jacek Brygman
Wiceprzewodniczący Związku Gmin Wiejskich RP, Wójt Gminy Cekcyn
Jacek Mizak
Doradca zarządu, Fundacja Promocji Pojazdów Elektrycznych
Jacek Mróz
Skarbnik Miasta Rzeszowa
Jacek Partyka
Dyrektor Departamentu Programowania Funduszy Europejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Jacek Sułek
Dyrektor Departamentu Inwestycji i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Jacek Szymczak
Prezes Zarządu, Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie
Jacek Woźnikowski
Dyrektor Departamentu Rozwoju Społeczno-Gospodarczego i Współpracy, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Jakub Buczyło
Dyrektor Pionu Obsługi Klienta, Asseco Data Systems
Jakub Chełstowski
Marszałek Województwa Śląskiego
Jakub Kisielewski
Dyrektor Działu Konsultingu Comarch ERP Egeria
Jan Cofała
Naczelnik Wydziału Innowacji i Inwestycji, Urząd Miasta Tychy
Jan Kłysz
Przewodniczący Zarządu Związku, Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”
Janina Bronikowska-Radosz
Skarbnik Miasta Dąbrowa Górnicza, Przewodnicząca Komisji Finansów Publicznych ZMP
Janusz Bojkowski
Wójt, Gmina Postomino
Janusz Król
Redaktor Naczelny PST Wspólnota
Janusz Szymura
Prezes Zarządu, Rekord SI
Jarosław Jądrzyk
Project Manager, SMAY Sp. z o.o.
Jarosław Siekierko
Burmistrz, Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie
Jarosław Wasążnik
Pełnomocnik ds. rozwoju miasta, naczelnik Wydziału Strategii i Rozwoju w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach, przewodniczący Rady Gminy Świerklaniec
Joanna Czarnota
Urząd Miejski w Libiążu
Joanna Gzyl
Skarbnik Gminy Oborniki
Joanna Rudzka
Doradca podatkowy
Joanna Sarosiek
Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Joanna Sowa
Skarbnik, Urząd Miasta Pszów
Joanna Wons-Kleta
Wójt Gminy Pawonków
Justyna Łempicka
Dyrektor, Szkoła podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach
Kamil Kowalczyk
Członek zarządu, Dyrektor Handlowy Unihouse SA.
Katarzyna Gospodarowicz
Radca prawny
Katarzyna Klimaszewska
Dyrektor Centrum Sportu Raszyn
Katarzyna Kobierska
Naczelnik Biura Rozwoju Miasta, Urząd Miejski w Gliwicach
Katarzyna Kowaluk
Menedżerka Innowacji, Absolut Systems
Katarzyna Krawczuk
Dyrektor Biura Kontroli i Audytu Wewnętrznego, Ministerstwo Finansów
Katarzyna Lenczyk-Woroniecka
Członek IIA Polska
Katarzyna Rydlewska
Zastępca Dyrektora Biura Projektów Strategicznych, specjalistka z zakresu ubezpieczeń JST, EIB SA.
Katarzyna Siemienkiewicz
Ekspert ds. prawa pracy
Kazimierz Karolczak
Przewodniczący Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Klaudia Mańka
Radca prawny z Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński sp.j.
Konrad Buczek
Zastępca Skarbnika, Gmina Milicz
Konrad Pokora
Prezydent Zduńskiej Woli
Konrad Różowicz
Prawnik, partner kierujący Działem Prawa Zamówień Publicznych w dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna sp. k., specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych
Konrad Sikora
Zastępca Burmistrza Michałowa
Krystian Grzesica
Burmistrz, Miasto Bieruń
Krzysztof Bieńkowski
Starosta, Powiat Przasnyszki
Krzysztof Gębczak
Naczelnik Wydziału Postępowań Kontrolnych, CBA Delegatura w Katowicach
Krzysztof Karolczyk
Manager ds. rozwoju projektów, Fortum Power&Heat Polska
Krzysztof Koronacki
Public Sector Manager, Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.
Krzysztof Krakowski
Wykładowca Akademicki
Krzysztof Mączkowski
Skarbnik, Urząd Miasta Łodzi
Krzysztof Witkowski
Prezes Spółki Dobra Energia dla Olsztyna
Krzysztof Wójtowicz
Burmistrz Miasta i Gminy Skała
Leszek Skiba
Stowarzyszenie Producentów i Importerów Urządzeń Grzewczych
Lidia Krawczyk
Dyrektorka warszawskiej instytucji kultury, beneficjent środków europejskich i programów krajowych
Lucyna Wójtowicz
Radca prawny, audytor, ekspert FRDL
Łukasz Czopik
Wicemarszałek Województwa Śląskiego
Łukasz Gierek
Nauczyciel przedmiotów informatycznych, Zespół Szkół Technicznych w Radomiu
Łukasz Górny
Dyrektor Departamentu Rozwoju, specjalista z zakresu FinPro, w tym ubezpieczeń skarbowych, EIB SA.
Łukasz Musieliński
Zastępca Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej, Urząd Miasta Poznania
Łukasz Srokowski
Założyciel Autorskiej Szkoły Podstawowej Navigo
Maciej Biskupski
Przewodniczący Rady Miasta Katowice
Maciej Fornalczyk
Partner Założyciel (CEO) Comper Fornalczyk&Wspólnicy
Maciej Kiełbus
Partner współkierujący Działem Prawa Administracyjnego Kancelarii Prawnej dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu; specjalista w zakresie prawa administracyjnego
Maciej Kopański
Investment Director, BaltCap
Maciej Pyznar
Dyrektor ds. projektów strategicznych w ComCERT S.A., wolontariusz Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Maciej Wąsowicz
Ekspert od budowania strategii komunikacyjnych dla firm branży energetycznej
Magdalena Czaplińska
Radca prawny
Magdalena Kiepurska
Ekspert ubezpieczeniowy, współautorka wprowadzenia na polski rynek ubezpieczeń karnoskarbowych
Małgorzata Ciemińska
Naczelnik, Wydział Edukacji, Kultury i Zdrowia, Urząd Miasta i Gminy Myślenice
Małgorzata Czaja
Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. otwartych danych
Małgorzata Książek-Grelewicz
Dyrektor, Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej w Mysłowicach
Małgorzata Lipowicz
Katedra Finansów Przedsiębiorstw i Ubezpieczeń Gospodarczych, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Zabrza
Małgorzata Mondraszek
Naczelnik, Wydział Funduszy Europejskich, Urząd Miasta Katowice
Małgorzata Pachecka
Wójt Gminy Michałowice
Małgorzata Zielińska
Dyrektor Biura Sektora Publicznego, BNP Paribas Bank Polska S.A.
Marcin Janik
Przewodniczący Rady Miasta Ustroń
Marcin Król
Prezes Zarządu, Euro Innowacje Software sp. z o.o.
Marcin Marchewka
Dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej, Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Marcin Pasak
Dyrektor, NWAI Dom Maklerski S.A.
Marcin Sobierajski
Kierownik Referatu Rozwoju i Zamówień Publicznych, Urząd Miejski w Mielnie
Marek Czerwiński
Dyrektor Generalny, Urząd Miasta Częstochowa, Prezes stowarzyszenia ds. rozwoju społeczeństwa informacyjnego subregionu północnego
Marek Król
Ekspert oświatowy, Urząd Miasta Łuków
Marek Kwiczala
Prezes Zarządu, Equay
Marek Pszonak
Sekretarz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
Marek Tobiacelli
Ekspert w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Ekspertyz KAPE, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Marek Urban
Prezes Zarządu Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami
Mariusz Chojnacki
Dyrektor Biura Sektora Publicznego i Uczelni Wyższych, Santander Bank Polska S.A.
Mariusz Dyka
Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Starostwo Powiatowe w Gliwicach
Mariusz Dzikuć
Dyrektor ds. rozwoju biznesu, Fortum Power and Heat Polska
Mariusz Konopka
Skarbnik, Urząd Miejski Tarnowskie Góry
Mariusz Malinowski
Ekspert ds. rozwoju i realizacji inwestycji współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim
Mariusz Rusiecki
Wiceprezes Zarządu, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Mariusz Skwarczyński
Kierownik projektu, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami, NCBR
Mariusz Śpiewok
Wiceprezydent Gliwic
Mariusz Wojciński
Zdobywca Global Teacher Award 2021
Mariusz Zaręba
Prezes Zarządu Subito Dotacje Sp. z o. o.
Marlena Moliszewska-Gumulak
Dyrektor ds. rozwoju Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
Marta Tartanus-Oryszczak
Sekretarz Miasta Gliwice
Marzena Staniszewska
Audytor wewnętrzny, Wiceprezes IIA Polska
Mateusz Cebula
Radny Rady Miejskiej w Dębicy
Mateusz Górski
Redaktor PST Wspólnota
Mateusz Mania
Adwokat, Przewodniczący Rady Miasta Wojkowice
Michał Fisiak
Dyrektor Departamentu Finansów Publicznych Urzędu Miasta Łodzi
Michał Konecki
Dyrektor, Departament Administracji i Społeczeństwa Informacyjnego, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Michał Kopeć
Dyrektor Departamentu Programów Europejskich, BGK
Michał Kostrzewa
Radca prawny, partner kierujący działem Prawa Podatkowego w Kancelarii Prawnej dr Krystian Ziemski & Partners w Poznaniu, specjalista w zakresie prawa podatkowego
Michał Liżewski
Radca prawny
Michał Lorbiecki
Pełnomocnik Prezydenta Tychów ds. nowego centrum miasta
Michał Markiewicz
Dyrektor ds. rozwoju biznesu, PKO Leasing
Michał Olszewski
Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy
Michał Sztybel
Zastępca Prezydenta Bydgoszczy
Michał Wawiórko
CEO at Wizlink
Mirosław Baściuk
Dyrektor zarządzający, ASEKOL PL
Mirosław Obrębski
Dyrektor Zespołu Administracji Szkół i Przedszkoli w Olsztynku
Monika Kos
Radca w Biurze Kontroli i Audytu Wewnętrznego, Ministerstwo Finansów
Monika Kozłowska
Dyrektor OSIR w Górze Kalwarii
Olga Wesołowska
Właścicielka RosaPool
Patrycja Górna
Kierownik działu edukacji, Centrum Nauczania Domowego
Paweł Gulewski
II Zastępca Prezydenta Miasta Torunia
Paweł Licznar
Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
Paweł Mikołajewski
Burmistrz, Urząd Miejski w Białym Bórze
Paweł Muratów
Naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta w Częstochowie
Paweł Rudkowski
Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Legnicy
Paweł Silbert
Prezydent Jaworzna
Paweł Szmajda
Business Development Manager
Piotr Adamczewski
Dyrektor Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
Piotr Borczyński
Przewodniczący Samorządu Studentów SGH
Piotr Chrzanowski
Starszy analityk, WiseEuropa
Piotr Grzymowicz
Prezydent Olsztyna
Piotr Husejko
Skarbnik, Urząd Miasta Poznania
Piotr Nowak
Sekretarz Generalny Sądu, Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Piotr Rybicki
Expert Corporate Governance
Piotr Rybka
Wójt Gminy Żabia Wola
Piotr Ślęzak
Ekspert ds. robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress
Piotr Stawicki
Krajowa Izba Gospodarowania Nieruchomościami
Piotr Tomaszewski
Skarbnik Miasta Bydgoszczy
Piotr Winter
Prezes Zarządu, MWC CONCEPT sp. z o.o.
prof. dr hab. inż. Ewa Neczaj
Profesor Wydziału Infrastruktury i Środowiska, Politechnika Częstochowska
prof. dr hab. inż. Marek Gzik
Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego
prof. dr hab. Jadwiga Glumińska – Pawlic
Profesor, Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Śląski w Katowicach
prof. dr hab. Paweł Czubik
Sędzia, Sąd Najwyższy
prof. dr hab. Ryszard Koziołek
Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
prof. Marcin Kałduński
Stały Arbiter w Sądzie Arbitrażowym przy Prokuratorii Generalnej
prof. Tomasz Gackowski
Dyrektor zarządzający ds. rozwoju strategicznego, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
prof. zw. dr hab. Jacek Męcina
Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Katedra Ustroju Pracy i Rynku Pracy, Uniwersytet Warszawski
Przemysław Borek
Prezes Zarządu, Pekabex BET S.A
Przemysław Cichocki
Członek Zarządu Powiatu Legionowskiego, doradca samorządowy Związku Miast Polskich
Przemysław Kamiński
Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej
r. pr. dr Bartosz Wilk
dr nauk prawnych, radca prawny, Uniwesytet Warszawski
Radosław Ilczuk
Przewodniczący Rady Nadzorczej, PEC w Bogatyni
Radosław Szewczak
Dyrektor Departamentu Sektora Publicznego w Banku CitiHandlowy
Rafał Czaja
Prezes Zarządu, Stowarzyszenie na rzecz efektywności im. prof. Krzysztofa Żmijewskiego
Rafał Lew-Starowicz
Delegat Ministerstwa Edukacji Narodowej w Radzie Projektu OECD Edukacja 2030, Ekspert programu "Szkoła z klasą 2.0"
Rafał Rudnicki
Wiceprezydent Białegostoku
Robert Nowak
Wójt, Urząd Gminy Przyrów
Sara Malicka-Skrzek
UM Dąbrowa Górnicza
Sebastian Bodzenta
Prezes, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A.
Sebastian Grabowski
Ekspert ds. SmartCity
Sławomir Brodziński
Radny Rady Miejskiej Będzina
Sławomir Brzózek
Dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju, Eneris
Sylwester Szczepaniak
Radca prawny, koordynator ds. społeczeństwa informacyjnego i Smart City w Biurze Fundacji Unia Metropoli Polskich im. Pawła Adamowicza
Szymon Ciupa
Ekspert ds. smart city i geoinformacji
Tadeusz Ciak
Przewodniczący Związku Gmin Ziemi Makowskiej
Tadeusz Gembalczyk
COIG S.A.
Tadeusz Krzakowski
Prezydent Legnicy
Tomasz Andrukiewicz
Prezydent Miasta Ełk
Tomasz Daros
Radny Miasta Krakowa
Tomasz Kozłowski
Badacz, trener, właściciel Poznańskiego Centrum Szkoleniowo-Badawczego
Tomasz Krygier
Ekspert, PFR Portal PPK sp. z o.o.
Tomasz Ochmiński
Kierownik Zespołu Kontrolnego, Urząd Ochrony Danych Osobowych
Tomasz Robaczyński
Członek Zarządu, Bank Gospodarstwa Krajowego
Tomasz Skoczylas
Dyrektor Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab
Tomasz Stempniewicz
Audytor w Biurze Kontroli i Audytu, Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
Tomasz Trun
Prezes Zarządu, SIM KZN Zachodniopomorski
Urban Kielichowski
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Łodzi ds. finansowania inwestycji i rozwoju
Urszula Koszutska
Wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Śląskiego
Vasco Amaral Cunha
Radca prawny, Europejski Bank Inwestycyjny
Wiesław Kąkol
Burmistrz Gminy Boguchwała
Witold Woźny
Prezes, MPK Wrocław
Wojciech Dobrołowicz
Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Wojciech Jarczewski
Dyrektor, Instytut Rozwoju Miast i Regionów
Wojciech Kędzia
III Zastępca Prezydenta, Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej
Wojciech Kirejczyk
Dyrektor Biura "Niepodległa"
Wojciech Noga
Prezes zarządów spółek Veolia Południe oraz Veolia Zachód
Wojciech Ostrowski
Skarbnik, Urząd Miasta Płocka
Wojciech Polakiewicz
Audytor, Starostwo Powiatowe w Brodnicy
Wojciech Racięcki
Dyrektor Działu Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami, NCBR
Wojciech Saługa
Poseł na Sejm
Wojciech Wróblewski
Koordynator kampanii Green Cities, Związek Szkółkarzy Polskich
Zbigniew Wiśniewski
Wiceprezes Zarządu Fundacji Polska Bezgotówkowa
Zdzisław Majewski
Prezes Zarządu Municipium S.A.