Arkadiusz Wiśniewski prezydent Opola
Samorządowe Forum to miejsce, w którym warto być, warto rozmawiać i z którego przywozi się mnóstwo wiedzy i informacji, które w naszej samorządowej pracy są do wykorzystania.
Danuta Kamińska wiceprzewodnicząca Zarządu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii w latach 2017-2025
Pierwsze Fora to było 100–200 osób, teraz mamy Forum z udziałem 1200–1300 osób. Bardzo mocno kibicuję temu wydarzeniu, bo utrzymanie takiej tendencji wzrostowej to naprawdę sztuka.
Grzegorz Cichy burmistrz Proszowic, prezes Unii Miasteczek Polskich
Forum to bardzo ważne miejsce spotkań. Przez dwa dni spotykamy się z ekspertami, specjalistami, z osobami, które na co dzień mają do czynienia z pracą w samorządzie lub na rzecz samorządów. To możliwość kontaktu z osobami z całej Polski, dysponujących dużym doświadczeniem, które mogą podzielić się swoimi praktykami. Zachęcam wszystkich do udziału, bo warto.
Konrad Pokora prezydent Zduńskiej Woli
Forum to jedno z największych i najważniejszych spotkań samorządowców z całej Polski, na którym możemy wymieniać się doświadczeniami, zdobywać nowe informacje na tematy, które nas interesują. W jednym miejscu otrzymujemy całe spektrum informacji, wiadomości o funkcjonowaniu samorządu. Zdecydowanie warto przyjechać do Katowic.
Paweł Mikołajewski burmistrz Białego Boru
Uczestniczyłem w wielu Forach Samorządowych, dziś jestem pod ogromnym wrażeniem skali Samorządowego Forum Kapitału i Finansów. Rozpiętość poruszanej tu tematyki daje nam możliwoś
spojrzenia na nasz samorządowy świat z różnych perspektyw. Ostatnie Forum było chyba najlepsze z tych, na jakich byłem.
Piotr Grzymowicz prezydent Olsztyna w latach 2009–2024
Zawsze wynosimy bardzo wiele ze spotkań podczas Samorządowego Foum, bo z jednej strony mamy możliwość porozmawiania z ekspertami, z drugiej jest okazja do dyskusji między samorządowcami. Są spotkania integracyjne i przede wszystkim bardzo bogaty, wychodzący naprzeciw nam wszystkim program. Wielkie słowa uznania, gratulacje dla organizatorów i podziękowania za to, że możemy być razem.
Piotr Rybkowski wójt gminy Kozielice
Wrażenia po Samorządowym Forum mam bardzo pozytywne, jest to miejsce, gdzie samorządowcy mogą się spotkać, wymienić poglądami, pomysłami, a jednocześnie wziąć udział w panelach dyskusyjnych, na których poruszane są bardzo ważne i pomocne dla samorządu tematy. Można podzielić się wątpliwościami i poszukać odpowiedzi na ważne pytania. Jest to bardzo ciekawa impreza rozwijająca polski samorząd.
Piotr Tomaszewski skarbnik Bydgoszczy
Forum to bardzo przydatne wydarzenie, szczególnie w tych trudnych czasach.
Lucjusz Nadbereżny prezydent Stalowej Woli
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów przede wszystkim łączy – w dobrej, opartej na merytoryce debacie, w sprawach naprawdę dla nas ważnych. Dziś, kiedy w Polsce jest wiele różnych spotkań, to jednak to jest najbardziej prestiżowe – wyznacza horyzont tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach.
Włodzimierz Tomaszewski minister-członek Rady Ministrów w latach 2022–2023
Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to wydarzenie, które wpisało się w historię odrodzenia polskiego samorządu.