keyboard_arrow_up
XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Prelegent XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Kopacz Piotr

Kierownik Projektu Budownictwo efektywne energetycznie i procesowo, Dział Rozwoju Innowacyjnych Metod Zarządzania Programami NCBR

Od 2020 roku prowadzi w NCBR projekt finansowany z funduszy unijnych, w którym podmioty prywatne prowadzą prace badawcze nad technologią budynków modułowych i prefabrykowanych, które produkują więcej energii niż zużywają na wszystkie potrzeby, są szybkie w budowie i wykończone w środku, oszczędzają wodę, wykonane są z materiałów o niskim śladzie węglowym oraz materiałów o wysokim poziomie recyklingu.

Inżynier w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Ukończył studia na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania i finansowania w sektorze transportu lotniczego w Szkole Głównej Handlowej. Posiada uprawnienia do opracowywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków oraz uprawnienia do projektowania i kierowania robotami budowalnymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. 

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu projektowania budownictwa mieszkaniowego  oraz infrastrukturalnego zdobyte w sektorze prywatnym. Certyfikowany project manager z doświadczeniem w prowadzeniu projektów oraz programów strategicznych dla portów lotniczych w Polsce.

projekt i wykonanie Interactive Technology