keyboard_arrow_up
XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Prelegent XX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Brodziak-Cisak Anna

Sekretarz Gminy Wołów

Prawnik z wykształcenia, samorządowiec z zawodu i coach z wyboru.

W samorządzie od 20 lat, mam doświadczenie zarówno w samorządzie powiatowym jak i gminnym. Za mną praca w obsłudze rady, w komórce kontroli oraz w nadzorze i zarządzaniu służbą zdrowia. Zajmowałam się procesami restrukturyzacyjnymi, oddłużeniowymi oraz przekształceniowymi podmiotów leczniczych. Od 12 lat jestem Sekretarzem Gminy Wołów i odpowiadam za zapewnienie właściwej organizacji pracy urzędu
oraz realizowanie polityki zarządzania zasobami ludzkimi. Jak życie samorządowe pokazuje jest to bardzo pojemna definicja. Dodatkowo realizuję projekty rozwojowe, wdrażam innowacje do sektora publicznego oraz propaguję rozwój osobisty, w tym wynikające z niego korzyści dla kadry zarządzającej oraz pracowników samorządowych.

Doświadczenia ze studiów doktoranckich i podyplomowych, w tym MBA, wykorzystywałam jako wykładowca akademicki, szkoleniowiec i mentor. Z czasem zainteresowały mnie schematy postępowania ludzi oraz to jak można pomagać w rozwiązywaniu wyzwań i konfliktów, zarówno indywidualnych jak i grupowych. Tak wstąpiłam na własną ścieżkę rozwoju osobistego, którą podążam od 5 lat, a ostatnie 2 lata wspieram innych w ich rozwoju jako certyfikowany coach ACC ICF. Pracuję indywidualnie z klientami towarzysząc im w poszukiwaniu ich drogi, rozwiązywaniu ich wyzwań i wzmacnianiu potencjału. Grupą z którą najczęściej pracuję to zarówno kobiety jak i mężczyźni na stanowiskach kierowniczych i menagerskich. Moją misją jest – Coaching w administracji – propagowanie coachingu w administracji, na szczeblu kadry zarządzającej, rozwój zespołów, menagerów.

projekt i wykonanie Interactive Technology