Samorzadowe Forum Kapitalu i Finans?w
Slider

Andrzej Kwiecień

Absolwent Wydziału Bankowości Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości (obecnie Akademia Finansów) w Warszawie.

Swoją karierę zawodową w finansach rozpoczął w 2000 roku. W Citibank Handlowy w Warszawie i Bank Millennium S.A. był odpowiedzialny za obsługę klientów zamożnych w zakresie inwestycyjnym i ubezpieczeniowym, a następnie w Grupie Allianz uczestniczył w budowie nowego banku.

Od 2010 roku związany jest z rynkiem TFI, najpierw w Nobel Funds, a obecnie w Aviva Investors Poland TFI S.A., gdzie odpowiada za sprzedaż funduszy inwestycyjnych, szkolenia oraz współpracę z dystrybutorami bankowymi.

Od 2018 roku jako Ekspert ds. Produktów Emerytalnych i Inwestycyjnych wdraża i wspiera wprowadzanie u pracodawców Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK).

Prowadzi wiele szkoleń i seminariów na tematy inwestycyjne i emerytalne. Jego rozległa wiedza z zakresu różnych rozwiązań finansowych pozwala na dopasowanie oferty do oczekiwań klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

Prywatnie mąż oraz szczęśliwy ojciec czwórki dzieci, interesujący się sportem (piłka nożna, sporty zimowe), miłośnik gór oraz muzyki rockowej.

 

 

Lokalizacja wydarzenia MCK