Facebook - Samorządowe Forum Kapitału i Finansów
Samorzadowe Forum Kapitalu i Finans?w
Slider

NAJWAŻNIEJSZE SPOTKANIE ŁĄCZĄCE LIDERÓW SAMORZĄDU, FINANSÓW I BIZNESU

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów w dyskusjach na temat gospodarki, rozwoju, trendów i innowacji.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XIX Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów wyrosło na największą i najważniejszą profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym.

Na Forum gościmy: marszałków, prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów, radnych, skarbników, sekretarzy i wyższych urzędników samorządowych a także naukowców i ekspertów branżowych.

Bieżąca edycja Forum to:

  • 2 dni spotkań
  • 11 równoległych konferencji tematycznych
  • debaty, warsztaty, wykłady, meeting roomy, strefa ekspercka, wystawy targowe i promocyjne
  • Gala Inwestorów Samorządowych
  • Ponad 1000 uczestników
  • 350 ekspertów
  • Koncert Gwiazdy Wieczoru – Patrycji Markowskiej z Zespołem

Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują. Forum to doskonałe miejsce pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów oraz nawiązywania długotrwałych relacji i współprac.

ORGANIZATOR

WSPÓŁGOSPODARZ

MIEJSCE WYDARZENIA

Masz pomysł na ciekawy temat lub chcesz wystąpić w roli Prelegenta podczas Forum? Napisz do nas na konferencje@municipium.com.pl

 

Lokalizacja wydarzenia MCK