Samorzadowe Forum Kapitalu i Finans?w
Slider

Szanowni Państwo!

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w XVII Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

XVII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów tradycyjnie połączy liderów samorządu i biznesu. Bogata tematyka 10 równoległych konferencji oraz bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące będą doskonałym miejscem pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów.

Bieżąca edycja Forum to 2 dni spotkań, 80 debat i prezentacji, ponad 350 wykładowców, ponad 1200 uczestników.

Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują.

Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia, takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne. Podczas wieczornej gali uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY.

Przez minione 16 lat budowaliśmy prestiż najbardziej elitarnego wydarzenia dla samorządów i to się nam w pełni udało. Stworzyliśmy największą profesjonalną imprezę samorządową w Polsce, w której uczestniczy kadra zarządzająca samorządów i jednostek organizacyjnych, w tym przedstawiciele największych miast, powiatów i województw.

Coraz większa frekwencja z roku na rok świadczy o tym, że to, co robimy, czynimy dobrze, z pasją i zaangażowaniem, z czego jestem bardzo dumny.

Serdecznie zapraszam,

Janusz Król
Prezes Municipium S.A.
Wydawcy Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”

 

 

Lokalizacja wydarzenia